Ženy nad 60 let nosí široké nohavice a nosí tyto 3 páry plochých bot

Nezařazené

Přidal thomasid, dne 30. 06. 2021,  0xŠirokoúhlé kalhoty jsou vždy neodolatelné. Ať už sedíte pevně nebo se snadno procházíte, můžete snadno cítit smysl pro módu. A žena, která nosí kalhoty se širokýma nohama, může vždy nechtěně vyzařovat určitou tvrdost.

Mnoho žen však může mít takové otázky, proč vypadají krátké a tlusté, nebo odkládají a levně?

Ve skutečnosti to může souviset s botami, které si vyberete. Mnoho lidí dává při nošení širokých nohavic přednost sportovní obuvi nebo vysokým podpatkům, ale ve skutečnosti sportovní obuvi chybí vytříbenost a móda a vysoké podpatky vypadají dobře, ale nejsou odolné. Vždy je těžké vyvážit módu a pohodlí.

Proto jsme v tomto čísle našli tři páry pohodlných a všestranných plochých bot pro každého. Letos v létě existuje horký způsob nošení: široké kalhoty + ploché boty, cizí styl je vysoký, 60+ nosí super temperament , Podívejme se.

Nejprve výběr kalhot se širokými nohavicemi

Ačkoli kalhoty s širokými nohavicemi nejsou vybíravé, jsou také podmíněné, pokud je chcete dobře nosit. Jsou vynikající z hlediska délky, tvaru a barvy.

01 Délka: noste krátké, ale ne dlouhé

Pro ženy středního věku jsou kalhoty se širokými nohavicemi vynikajícím prvkem, který ukazuje jejich auru a temperament. A nedorozumění, do kterého většina žen obvykle spadá, spočívá v tom, že čím jsou delší, tím více aury jsou. Je nepopiratelné, že ve srovnání s krátkými styly dlouhé styly do určité míry ukazují jejich osobnost a auru.

Musím však přiznat, že pro obyčejné lidi se na chodidlech hromadí příliš dlouhé kalhoty, které způsobují, že se celkové těžiště pohybuje dolů, nemluvě o tom, že je krátké, a existuje riziko, že budete nedbalý.

Například, pokud toto tělo nemá vysoké podpatky, obyčejní lidé budou mít jen „katastrofickou scénu“ v horní části těla.

Pro ženy středního věku je nejlepší délka širokých nohavic asi 2 cm nad a pod kotníkem, což je méně než osm minut krátké a devět minut dlouhé. Ženy jakékoli velikosti lze dobře ovládat.

Verze 02: noste rovně a ne uvolněně

Kromě délky je dalším důležitým bodem volba rozložení. Hlavním rysem kalhot se širokými nohavicemi je volná silueta pokrývající maso a volný čas, ale volná verze má také velký problém, to znamená, že nohy vypadají objemně a lze snadno tlačit na výšku.

Zejména tento typ velké verze ve tvaru písmene A snadno rozšiřuje horizontální vidění a vypadá krátce a podřepem. Nebo kalhoty se širokými nohavicemi, které mají volné a bez rouška na pravé straně, i když jsou kalhoty srolované, je obtížné mít smysl pro krásu. Pokud není dobrý temperament, je obtížné je ovládat.

Pro ženy středního věku se více doporučují rovné kalhoty se širokými nohavicemi, které jsou rovné a ovisnuté a mají hladké linie. Při zakrývání masa nebudou vypadat příliš volně. Jsou tenké a energické. Pokud jde o materiály, je lepší zvolit roušku nebo kvalitu a vyhnout se měkkým materiálům, jako je bavlna, len a hedvábí.

03 Barva: noste lehce, ale ne hluboko

Mnoho lidí volí při výběru kalhot se širokými nohavicemi černou barvu, protože skryjí maso a vypadají hubeně, ale černá má ve skutečnosti silný smysl pro objem a velké plochy černé mohou snadno působit objemně, zejména v létě, také dát lidem nudný a dusný pocit.

U kalhot se širokými nohavicemi se doporučuje vyzkoušet bílou, šedou nebo khaki barvu nebo zvolit některé světlé a barevné barvy, například kornelový prášek, trávově zelenou, nebeskou modrou a podobně.

Zadruhé, volba typu obuvi pro ploché boty

Když nosíte kalhoty se širokýma nohama, jaké boty nosit byly vždy problémem, který trápí všechny, zejména ženy nad 60 let, vždy vypadají staromódně a průměrně kvůli nesprávnému výběru obuvi. Ve skutečnosti, ať už máte na sobě kalhoty se širokýma nohama nebo jiné oblečení, výběr těchto tří párů plochých bot se může snadno stát módními:

01 Plátěné boty

Ve srovnání se sportovní obuví, která řeší sportovní atributy, se doporučují plátěné boty se silnějšími atributy pro volný čas. Bez ohledu na věk a pohlaví má ten správný efekt ukázat mládí, protože podrážky jsou tenké a materiál plátna usnadňuje nošení na těle.

Obecně lze říci, že bílé a špinavě bílé barvy jsou vhodnější pro léto a jsou univerzálnější. Můžete si však také vybrat podle barvy oděvu. Například pokud je spodní barva tmavší, zvolte černé plátěné boty, abyste rozšířili podíl spodní části těla, a pokud je celá barva těla světlejší, je vhodnější vyberte si plátěné boty světlé barvy.

Je třeba poznamenat, že mnoho lidí si myslí, že podrážky plátěných bot jsou příliš nízké, a když budou nosit kalhoty se širokými nohavicemi, budou vypadat krátké a vyberou si boty se silnou podrážkou. Pokud je ale podešev příliš silná, je snadné být objemná a nepřátelská k malým lidem.

Čím silnější je podrážka, tím silnější je objemnost. Takže i když si chcete vybrat, doporučuje se zvolit středně tenký styl, který je vysoký i lehký a jeho ovládání je snazší.

02 baletních bot

Existuje další druh baletních bot, který často přehlížíme. Největší vlastností baletních bot je to, že jsou lehké, pasují k nohám a odhalují spoustu nártu. Klasičtější je styl kulaté hlavy, zejména toto černé a khaki prošívání, které má smysl pro design a vykazuje malé chodidla , který je velmi podšívkový. Elegantní temperament mladých žen.

Ať už je to volný čas nebo pracoviště, lze jej ovládat pomocí sukně nebo kalhot. Tento typ obuvi je však omezenější a není příliš přátelský k ženám s vysokými nárty a širokými chodidly. Jeho nošení přímo odhalí tvar chodidla. Můžete si vybrat mělké boty.

03 Mělké boty

Na rozdíl od baletních bot jsou mělké boty šetrnější k tvaru nohy. Je také vidět srovnání mezi těmito dvěma, mělké boty více pokrývají nárt a požadavky na tvar nohy jsou mnohem nižší.

Zejména tento druh špičatých bot s kovovou přezkou má nejen romantické atributy francouzského stylu, ale také velkou osobnost. Díky špičatému designu má také účinek na prodloužení nohou a je také velmi dobrý u kalhot se širokými nohavicemi. Zvláště pokud chcete nosit elegantní a auru, je nezbytná dvojice špičatých kovových bot se sponou.Read more at:black formal dresses | blue formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.