Tyto elegantní, decentní a pokročilé ukázky kolokace stojí za to se od nich učit

Nezařazené

Přidal jademoore, dne 19. 01. 2022,  0xPokud má svátek jara nějakou barvu, je to červená, všude květiny a všichni září radostí. Stereotypní červená je však nevyhnutelně o něco méně inovativní. Nezapomeňte, že existují všechny druhy teplých a jasných teplých barev. Nošení „teplých barev“ na Nový rok bude vypadat decentně a vyspěle. V tomto čísle se podělím s vámi 7 druhů teplých barev vhodných pro jarní festival.Ukázka sladění barev, pojďme se rychle naučit!

1: karamel + námořnická modř

Karamelová je retro a teplá barva. Na začátku nového roku noste sytou karamelovou barvu, symbolizující štěstí a sladkost.

Karamelová barva je vybíravější na odstín pleti a je to barva, která se špatně ovládá, ale nebojte se, stačí dát karamelovou barvu na spodní část těla. Vyberte si karamelové rovné kalhoty nebo rovné sukně v kombinaci s tmavě modrým svetrem, celkové barevné schéma je plné tepla. Námořnická modrá je tichá a ve spojení se sytou karamelovou barvou je velmi špičková.Celkový outfit je retro a hřejivý, elegantní a decentní, což se na Nový rok velmi hodí.

2: hnědá + velbloudí + černá

V nových šatech na nový rok je kabát s plnou aurou naprosto nepostradatelný. Velbloudí kabát je nutností pro konkávní vzhled v zimě, je nenápadný, jednoduchý, elegantní a hezký. Doporučuje se zvolit velbloudí barvu s teplejším tónem, jako je teplý žlutý tón, který bude působit tepleji a jasnější.

Pokud jde o barevné sladění, pokud chcete nosit jednoduchý a špičkový smysl, můžete použít velbloudí kabát s hnědým svetrem, spodky s černými kalhotami nebo černými botami, můžete získat obdiv pro svou nenápadnou a elegantní výstroj.

3: černá + vínově červená

Vínově červené retro má luxusní temperament, stejně jako víno v poháru, je jemné a strukturované a také se velmi hodí na Nový rok. Černé sako je spárováno s hnědým rolákovým svetrem a spodní díl je spárován s vínovými kalhotami s rovnými nohavicemi.Celkové barevné schéma je nenápadné s trochou nádhery, což je velmi krásné.

Černý kabát + černá roláková košile, vrstvená s vínovým sakem, spodky s černými minisukněmi a černými polotrubkovými rytířskými kozačkami, pouze dvě plnobarevné barvy, jednoduché a elegantní, velmi extravagantní, plné módy.

4: karamelová + fialová

Na novoroční nošení by měly být kalhoty i sukně pečlivě připraveny. Kalhoty a sukně karamelové barvy jsou luxusnější než jiné barvy, se sladkou a hřejivou atmosférou. Při nošení v chladném počasí vypadají extra hřejivě.

Doporučuje se použít ležérní kalhoty karamelové barvy nebo světle fialový svetr s plisovanou sukní. Během čínského nového roku jsou krásnou kombinací pro sladění v interiéru. Jemná světle fialová a sytá a sladká karamelová barva se střetávají, sladké, ale ne mastné, nádherné a elegantní retro.

5: žlutá+hnědá/karamelová

Jasná a teplá, žlutá je okamžitě energická a energická. Světle žlutý svetr, velmi bílý, s karamelovými ležérními kalhotami s vysokým pasem, plný tepla.

Můžete si také dát žlutý kousek na spodní část těla, zvolit saténovou sukni „javorový list“, sladit ji s hnědým sakem a přidat šedobílý svetr jako šátek, abyste vytvořili elegantní a ležérní novoroční vzhled.

6: červená + černá

Červená je nejslavnostnější barva, zvláště na Svátcích jara Jak může chybět teplá a sváteční červená? Pokud se vám zdá červená příliš oslnivá, můžete ji sladit s černými věcmi.Klasické sladění červené a černé je naprosto luxusní a oslnivé.

Můžete si vybrat červený svetr s černým kabátem nebo naopak červený kabát s černou rovnou sukní. Pokud se chcete oblékat ležérněji a líněji, můžete zvolit červený svetr a spárovat ho s černými kalhotami na tužku, můžete zamést fádnost zimy a stát se nejpoutavější dívkou.

7: oranžová + modrá

Oranžová a modrá jsou dvojice doplňkových barev. Když se spojí dohromady, mohou se vzájemně vyvážit. Svěžest a čistota modré dokáže vyvážit publicitu a poutavý oranžový. Například oranžový kabát se hodí k modrým džínům, takže že celkový outfit se dá udržet v nadšení.Trochu jasný a mírumilovný, hezký a vyspělý, na tento pár outfitů na Nový rok můžete určitě odkazovat.Read more at:navy prom dresses uk | green prom dresses uk

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.