Tyto 4 způsoby jsou tuto zimu oblíbené, nemluvě o vřelosti a temperamentu

Nezařazené

Přidal thomasid, dne 17. 11. 2021,  0x


Přestože existuje mnoho stylů kabátů vhodných na zimu, většina lidí se stále zaměřuje na kabáty.Cítí, že kabáty jsou praktické, univerzální a nejtemperamentnější.Ve skutečnosti to platí, zejména černý dlouhý kabát, který má v podstatě každý .

Barva černého kabátu je nenápadná,kvalitní a nešpinící.Dá se nosit od 20. do 30. až 70. nebo 80. let.V zimě, když budete trochu pozorovat, zjistíte, že černé kabáty jsou téměř po všech ulicích. Jak by tedy měl „černý kabát“ po celé ulici vypadat lépe? Tyto čtyři způsoby jsou tuto zimu oblíbené, nemluvě o vřelosti a temperamentu, pojďme se na to podívat!

1. Černý kabát + bílé kalhoty s vysokým pasem

Černý kabát je klasický, protože jeho styl je jednoduchý, barva patří do rodiny základních barev, je těžké být zastaralý a praktický, ale také to znamená, že černé kabáty jsou náchylné k nudnému oblékání.

Abyste vyřešili fádnost černých kabátů, musíte ještě začít barvou, například v zimě můžete zkusit zkombinovat bílé kalhoty s vysokým pasem. Černobílé barevné schéma je velmi klasické, bez ohledu na věk nebo příležitost, a lze jej nosit z práce i každý den.

Pozor ale na tyto tři body, v první řadě by černý kabát neměl být příliš krátký, středně dlouhý střih snadněji zvýrazní auru, bílé kalhoty s vysokým pasem by neměly být upnuté, trochu volnější je tolerantnější k tvaru nohou, jako jsou bílé rovné nohavice.

Ve druhém outfitu, aby se vytvořily vnější dlouhé a vnitřní krátké šaty, se doporučuje nosit kabát otevřený a vnitřní pevnost je nacpaná do bílých kalhot s vysokým pasem.

Třetím a nejdůležitějším bodem je výběr obuvi.Na pracoviště můžete zvolit krátké kozačky, mokasíny, ven se sportovní obuví a kozačkami Martin, volte černou nebo bílou.

Za druhé, černý kabát + sukně

Nechcete-li v zimě nosit černé kabáty, může sladěním obohatit svůj styl oblékání i široká veřejnost, aby se již neomezovala jen na jednoduché každodenní styly.

Nejtypičtějším způsobem je zakomponovat do stylingu ležérní styl či ženské prvky nebo obohatit smysl pro zábavu pomocí vrstvení.

Nejromantičtější jsou mezi nimi černý kabát a sukně, na které se zaměříme zde. Za prvé, při kombinování květinových šatů by barva měla odrážet černý kabát a s botami Martin vytvořit módní, sladký a cool styl.

Pokud se jedná o kombinovanou sukni, pak styl sukně by měl být s vysokým pasem a délka sukně by měla být nad kolena. Krátké sukně nejsou špatné, ale ne dostatečně decentní, nohy jsou tlusté a lýtka zakřivená a těžko ovladatelný.

Kromě toho je třeba sukně spojit s krátkými kozačkami, dlouhými kozačkami nebo legínami, aby se zahřály.

Tři, černý kabát + malé černé kalhoty

Při zimním nošení černých kabátů bychom se neměli omezovat na určité schéma sladění, můžeme vyzkoušet více způsobů sladění, černé kabáty jsou přeci jen velmi poddajné, tak nepromarněte jejich módní hodnotu.

Pro ženy středního věku, které mají zájem o jednoduchý a špičkový styl, můžete použít černý kabát + malé černé kalhoty.

Zde jsou tři shodné nápady, jak se vyhnout fádnosti: Nejprve se pokuste odhalit malou část pokožky, sexy a módní.

Druhým je zvolit nějaké jasnější barvy jako ozdoby, jako je výběr páru bílých starých bot, kombinace čistě bílého trička nebo zdobení oblasti krku zlatým náhrdelníkem.

Malé černé kalhoty navíc neoznačují pouze černé punčochové kalhoty, jako jsou žraločí kalhoty, kožené kalhoty, kalhoty nebo černé široké kalhoty, můžete je vyzkoušet i v zimě.

Můžeme přesunout naši pozornost zespodu k vnitřnímu vzhledu a zlepšit smysl pro módu změnou vnitřního vzhledu, jako je skládání modré džínové košile nebo košile mezi vnitřní vzhled a kabát.

První z nich je relativně mladý a klidný, zatímco druhý je jemnější a knižnější.

Za čtvrté, černý kabát + džíny

Pokud jde o barvy, které ladí s černou a dobře, kromě černé a bílé existuje i džínová modrá.

Kombinace modrých džínů s černým kabátem v zimě dokáže pomocí džínového materiálu rychle vyřešit vážnost a fádnost šatů a běžný člověk se nemusí bát nedostatku denní rutiny.

Zde je detail, kterému je třeba věnovat pozornost: Džínová verze by neměla být příliš volná a styl rovných nohavic s vysokým pasem je vhodný pro většinu lidí.

Existují i ​​techniky, jak umocnit smysl pro módu, jako je skládání pletených šál na vnější stranu kabátu, skládání košil na vnitřní straně kabátu nebo kombinace krátkých kozaček a odhalení kotníků pro tiché zahnání nudné zimy.

Praktické věci, jako jsou černé kabáty, jsou všude na ulici. Když nosíte zimní kabáty, můžete také nejprve vyzkoušet tyto čtyři oblíbené styly, které jsou módní a hřejivé!Read more at:navy blue formal dresses | pink formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.