„Siluetový oblek + kalhoty s malými nožičkami“, módní a módní

Nezařazené

Přidal thomasid, dne 8. 10. 2021,  0x


Po podzimu mnoho jednotlivých produktů nevypadá příliš brilantně, ale mohou po jejich vzájemném spojení vybuchnout oslnivou módní brilantností. Ženy středního věku, které se mohou oblékat, to také používají, aby ukázaly svůj elegantní a elegantní oblékací vkus.

Například podzimní siluetové obleky a kalhoty s malými nohami jsou první volbou pro mnoho módních elit, které vyrazí na ulici. Nejenže dosáhnou vylepšení ve stylu, ale také ukážou vyšší styl. Nezáleží na tom, zda jsou vysoké, krátké, tlusté nebo tenké, mohou použít tuto kombinaci k vyhodení do vzduchu na ulici. Letos na podzim je populární způsob párování, nazvaný „profilový oblek + kalhoty“, módní a módní, podívejme se na ukázku shody korejského bloggera Ssongunni!

1. Výhody profilového obleku + nohavice

Mnoho kolokačních formulářů upřednostňovaných veřejností má své výhody a siluetové kalhoty západního stylu nejsou výjimkou. Tento styl sladění dokonale spojuje nevázanou a neposlušnou siluetu siluetového obleku s jemným upřesněním kalhot. Efekt „ 1+1> 2 ".

1. Kontrast pružnosti je vysoký a tenký

Mezi nimi je největší výhodou používání kalhot západního stylu ve tvaru profilu vytvoření kombinace pružnosti a těsnosti, což má výhodu v zobrazení výšky a tenkosti. Je to snadné pochopit. Vzhledem k nadměrné verzi siluetového obleku může snadno pokrýt maso na rozloučenou a je velmi přátelský k ženám s tukem na horní části těla.

A díky přiléhavým kalhotám mohou legíny snadno načrtnout tvar nohy nositele. U nadměrného obleku jsou nohy štíhlejší a díky kalhotám s malými nohami se oblek zbaví inherentního bobtnání siluety. , Aby se celkové šaty uvolnily a uvolnily.

2. Zlepšete auru a smysl pro módu

Při použití tohoto páru kombinací mají ženy ve středním věku také více možností v oblecích nebo kalhotách a mohou použít džíny nebo kožené kalhoty, aby stylu dodaly pocit volna nebo krásy, a tím styl vylepšily.

S ostrým a stylovým siluetovým oblekem může také snadno zlepšit vlastní auru nositele a vyřešit problémy, jako je uklouznutí ramen.

2. Jak si vybrat oblek?

Siluetové obleky jsou mezi fashionistkami oblíbené kvůli jejich volnému, ostrému a minimalistickému krejčovství. Když je však používáte s malými kalhotami, musíte si také vybrat styl, který vám vyhovuje.

1. Kostkovaný oblek

Nejprve jsou obleky rozděleny na styly plné barvy a kostkované styly. Styly čistých barev jsou lepší než jednoduché, velkorysé a všestranné, zatímco obleky s kostkovanými prvky jsou trochu retro a více „podzimní a zimní“.

Obzvláště šedé kostkované obleky nebo kostkované obleky v kávové barvě jsou velmi vhodné pro příležitosti dojíždění. Chcete-li vytvořit schopný a módní vzhled pracoviště, můžete dát přednost kostkovaným oblekům.

2. Kožený profilový oblek

Vlna i kůže jsou běžnější oblekové tkaniny, mezi nimiž vlněný materiál udržuje teplo a texturu, a obleky s kůží je snazší vytvořit chladný a pohledný dospělý ženský obraz.

Zvláště černý kožený oblek, houževnatý materiál ukazuje neposlušnou krásu ženy ve středním věku, u siluetové verze je tvar trochu ležérnější, pokud se používá při pouličních příležitostech, pak s ním nemůžete udělat chybu .

3. Jak si vybrat kalhoty a boty?

U žen středního věku oblékání závisí na celku a kalhoty a boty jsou také klíčovými prvky, které ovlivňují tuto kombinaci.

1. Džínové zkrácené kalhoty

Džíny přicházejí v ležérním a módním tónu s devítibodovým přiléhavým designem, který může nejen nastínit kompletní linii nohavic, posílit pocit čistoty, ale také vystavit štíhlé kotníky pro zlepšení módy.

Už jej není vhodné používat k padnutí siluetového obleku na podzim. Kromě toho, že ukazuje dlouhé a tenké nohy, neutralizuje houževnatost samotného siluetového obleku. Velmi vhodné jsou například modré džíny a černé džíny.

2. Výběr barev kalhot pro malé nohy

Běžné barvy džínových kalhot jsou černá, bílá, béžová, šedá nebo modrá. Výběr barvy je třeba určit podle barvy obleku. Pokud se jedná o černý oblek v zemitých tónech, můžete jej sladit s bílými oříznutými kalhotami a modrými riflovými kalhotami.

Pokud se jedná o oblek světlých barev nebo černý oblek, pak jsou nejvhodnější černé zkrácené kalhoty.

3. Malé bílé boty, krátké kozačky

Bílé boty jsou ležérní a ležérní a krátké boty jsou stylové a hezké. Tyto dva typy jsou dobrými partnery pro devítibodové džíny. První z nich může vystavením kotníku vytvořit osvěžující podzimní vzhled v západním stylu a druhý může použít úzké boty. Pro vytvoření dlouhých, rovných a štíhlých nohou.

Pokud se jedná o botu, pak lze barvu považovat za černou nebo kávovou.

4. Ukázka metody

Stejné profilové kalhoty s malým střihem pro západní nohu, s různými způsoby nošení, vizuální efekt bude jiný.

1. Noste otevřený

Otevřený profilový oblek je zkratkou pro zlepšení vaší aury a při bombardování ulice se můžete vyhnout nafouknutým a odkládaným šatům.

Ale nezapomeňte na tom tvrdě zapracovat, jako je míchání a sladění svetrů nebo vrstvení, aby se zvýšil smysl pro volný čas.

2. Noste pas

Existuje také jiný typ způsobu nošení, který je také velmi vhodný pro ženy ve středním věku, tj. Použití bederního pásu k uzavření linie pasu u kalhot s malými chodidly může nejen zvýšit polohu linie pasu, ale také vytvořit efekt výška a délka nohy.Read more at: formal clothing | long evening dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.