Proč se evropští a američtí bloggeři oblékají dobře?

Nezařazené

Přidal thomasid, dne 25. 06. 2021,  0xPři sdílení oblékacích dovedností se nejvíc bojíme, že se setkáme s takovými komentáři: lidé, kteří jsou v dobré kondici a vypadají dobře, vypadají dobře, jakkoli se nosí. Tato věta je správná a nesprávná. Správná úroveň je, protože když má člověk dobrý hardware, vždy existuje nižší mez z hlediska estetiky, i když jej nosíte náhodně. Naše úvahy si ale zaslouží nesprávné místo: mohou lidé s dobrými tvrdými podmínkami předvést styl a vkus, i když je nosí náhodně? Rozmýšlet nad tím: Kolik místa musí lidé se špatným tvarem těla vylepšit svou image oblékáním?

V tomto čísle vám představím módu, která se odchyluje od tradiční estetiky postavy, Tanesha Awasthi, tato „velká“ trendy osoba má oficiální váhu 180 kg, ale spoléhá na svůj super vysoký vkus v oblečení. Ve skutečnosti je kráska plus velikosti, která je trochu tlustá jako ona, ale stále si dokáže udržet dobře vypadající velkou velikost, je ve dvou statistikách alespoň docela dobrá. Splňte tyto dvě podmínky, všichni máme potenciál stát se kyprými kráskami, pojďme se na to podívat.

1. Poměr hlavy k ramenům

Mnoho lidí si myslí, že pokud jsou hubené, vypadají dobře, ale nevědí, že podíl tvaru těla je důležitější. Lidé s dobrými proporcemi vypadají dobře, i když jsou tlustší, a poměr hlavy k ramenům je důležitá statistika, která určuje obrys horní části těla. Jak název napovídá, poměr hlavy k ramenům je poměr délky hlavy k šířce ramen. Ideální hodnota pro asijské ženy je 1: 1,5. Můžete si ji sami změřit a zjistit, zda jste dosáhli ideální hodnoty.

Obecně řečeno, čím delší je hlava, tím širší jsou ramena. Vhodný poměr hlavy k ramenům bude celkově menší a rafinovanější. Samozřejmě také vím, čeho se všichni obávají: poměr hlavy k rameni již nelze změnit. K čemu je to vědět? Nebojte se, i když obrys kostry nelze změnit, můžeme se pomocí několika triků přiblížit ideálnímu poměru. Nejužitečnější metodou je vizuálně prodloužit krk.

Pokud jste si někdy pečlivě přečetli naši sérii článků, měli byste si všichni pamatovat na to, co je základem oblékání, které vám prodlouží krk a odhalí pokožku. Červená oblast zobrazená na obrázku je vhodná referenční oblast. Lze provést vše s výstřihem do V, s výstřihem do U a velkorysým výstřihem.

Přestože velikost výstřihu lze snadno uchopit, po zohlednění dopadu šířky ramen to není tak jednoduché. Vezmeme-li si jako příklad Zhao Wei, můžeme pomocí srovnání fotografií zjistit, že ačkoliv je účinek modifikace výstřihu do V opravdu mnohem lepší než u kulatého výstřihu, po změně velikosti výstřihu je celková harmonie také odlišná. Důvodem je, že Zhao Wei má postavu s úzkými rameny a slepé stáhnutí výstřihu ve tvaru V také odhaluje problém s nedostatečnou šířkou ramen. Proto bude výběr odpovídajícího úzkého výstřihu do V vypadat lépe.

Role účesů by neměla být podceňována. Přestože poslušné černé vlasy Qin Lan jsou elegantní a krásné, nejsou tak vysoké a elegantní jako její vysoký drdol. Tajemství spočívá v tom, že ten tiše optimalizoval poměr hlavy k ramenům. Drdol s vysokými vlasy vizuálně komprimuje linie obličeje, takže se naopak zdá, že má magický účinek prodloužení krku.

Samozřejmě nezapomeňte na vliv chování. Pokaždé, když se Ni Ni a Liu Shishi objeví, jsou všichni chváleni. Kromě jejich hardwaru je důležitější jejich chování. Vždy drží hlavu vzhůru a vypadají jako elegantní labuť. Pokud chcete trénovat své každodenní držení těla, můžete si představit, že nad vaší hlavou je neviditelná nit, která vás drží, a mírné zvednutí brady může výrazně prodloužit linii krku.

Lichoběžníkový sval také ovlivňuje vizuální délku krku. Podívejte se na srovnávací graf Zhang Zifenga a budete vědět, jak zaoblené lichoběžníkové čáry snížily jejich vzhled. Vypadá sestra Zifeng po vyřešení linií ramen a krku mnohem lépe? Problém trapezia lze vyřešit cvičením.Pokud máte problém se zavalitým krkem, najdete odpovídající výukový program.

2. Poměr pasu k bokům

Možná jsme slyšeli o některých velkých módních blogerkách, ale stejně tlusté jako 180 liber jako Tanesha Awasthi, stále není mnoho hezkých, které lze přesvědčivě ocenit. V jejím těle není velká postava synonymem nafouklosti, ale vzhledu silné aury. Tajemství, díky kterému vyniká, je, že má stále křivky.

Tvarování křivky je zaměřeno na poměr pasu k bokům a existuje mnoho faktorů, které ovlivňují poměr pasu k boku, včetně vrozených genů a získaného cvičení. Pokud chceme tento poměr vizuálně zvrátit v krátké době, spoléháme hlavně na zdůraznění pasu.

Při výběru spodků je naší hlavní myšlenkou nosit více sukní ve tvaru písmene A. Výhodou sukní je ve srovnání s kalhotami to, že mohou zakrýt nedokonalá stehna, a díky velké sukni ve tvaru písmene A mohou telata vypadat tenčí a zabít dvě mouchy jedním kamenem.

Je to však také verze ve tvaru písmene A a efekt tuhé úpravy materiálu je lepší než u měkké a zakryté látky. Každý by měl při výběru věnovat pozornost rozdílu.

Ve vzoru sukně můžete také odkazovat na vodorovný vzor, ​​který má Tanesha Awasthi rád. Sukně poloviční délky mají relativně malý efekt. Pokud se jedná o celotělové pruhované šaty, každý by si měl pamatovat: čím tenčí jsou vodorovné pruhy, tím tenčí a silnější vertikální pruhy, tenčí.

Pokud máte vyšší očekávání ohledně tvarování křivky těla, můžete také trochu přemýšlet o stylu svršku. U hruškovité postavy je naléhavým problémem kromě odhalení linie pasu také to, jak zvýšit váhu horní části těla, aby celkový vzhled byl harmoničtější. V tuto chvíli se můžete při výběru topů zaměřit na výběr stylů s kaskádovými vzory, abyste zvětšili šířku ramen a vytvarovali krásnou linii těla se širokými rameny, úzkým pasem a baculatými boky.

Tanesha Awasthi často rozlišuje mezi horní a dolní částí těla podle barvy. Pro její baculaté tělo nejsou běžné bezpečné barvy tak dobré jako světlé barvy. Na obrázku vlevo jsou bílá rýže a rýže všechny základní barvy a hranice není známa, proto jsem k tomu použil tenký pás. Horní žlutá a spodní modrá vpravo jsou kontrastní barvy a kolize je silná, takže rozlišovací efekt je lepší. Zvyšuje smysl pro módu a neúmyslně vytváří linii pasu, což je velmi chytré.

Nakonec jí to, co jí umožnilo stabilizovat auru ve skupině štíhlých kolegů, kromě sebevědomí, které jí přinesl její dobrý módní vkus, ale také odvahy upřímně přijmout sama sebe a upřímně vylepšit své tělo, je pro každého, kdo je není spokojen se svým tělem. Je to pro obyčejné lidi velmi poučné.Read more at:blush pink evening gowns | mint green formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.