Pouliční styl korejského amatéra

Nezařazené

Přidal jademoore, dne 13. 12. 2021,  0x


Co mám dělat, když nemám ponětí o oblékání v zimě? I když si nejsem jistý, co všichni budou dělat, stejně se raději pro inspiraci dívám na pouliční fotky amatérů.

Mezi amatérskými pouličními záběry v různých zemích jsou pro mě nejúžasnější korejské amatérské pouliční záběry. Jejich styly jsou jednoduché a moderní, nenápadné a skryté a běžné dívky se necítí nejistě, když je nosí. .

Po tak dlouhém studiu jsem také shrnul některé charakteristiky korejské amatérské pouliční střelby.Každý den pro slečnu, která zítra neví, co na sebe, musím z těchto perspektiv vycházet.

Za prvé, korejská amatérská pouliční střelba, věnujte zvláštní pozornost barevnému sladění jednotlivého produktu a základní barva může také provádět nové triky. To je můj oblíbený bod. Dívka, která není citlivá na barvy, se musí soustředit na porozumění.

Co se týče barevného sladění, volí nejčastěji černou a bílou, ale jeden rozdíl je v tom, že nevolí černobílé barvy.

Ve většině případů mají 95% celého těla černé nebo 95% celého těla bílé a pro rozjasnění pleti se používá jiná barva.Dokončení bude pokročilejší než přímá velkoplošná černobílá kombinace , Bude to rafinovanější a západnější než černobílá shoda v konvenčním smyslu.

Kromě černobílého barevného sladění se jim obzvláště líbí sladění černé a modré položky.Méně náchylným způsobem sladění je čistě černý siluetový kabát se sepranými modrými rovnými džínami.Od barvy položky po verzi položky, je velmi dobrá. Buďte inkluzivní.

Chcete-li celkově vypadat stylověji, můžete modré plyšové bavlněné oblečení prát i s čistě černými slim džínami.Pro malé víly, které se chtějí vydat elegantní retro cestou, můžete zvolit metodu skládání černý kabát + modrá košile + bílé dno košile.

Černá, bílá a modrá jsou oblíbené barvy korejských amatérů. Doporučuji, abyste si ji nevybírali proto, že obdivuji cizince, ale proto, že naše barva pleti a tvar těla jsou v zásadě podobné.

Samozřejmě, že mladé dámy, které chtějí předvést své osobní vlastnosti, si mohou vybrat různé styly černých, bílých a modrých věcí. Můžete si přečíst, jak si vybrat.

Většina korejských amatérských dívek volí minimalistické styly.To je druhý bod, který jsem shrnul. Jednoduché, ale ne jednoduché položky lze vybrat podle těchto tří kritérií.

Za prvé, styl jediného produktu musí být klasický a ne snadno zastaralý, od podšívky po svrchní bundu, od spodku po doplňky, není výjimkou.

To je klíč k zajištění toho, že dívky s necitlivým módním čichem nebudou dělat chyby. Pro mnoho dívek je celkový tvar dobrý nebo ne, klíčové je, že jeho "základ" není dostatečně pevný!

Za druhé, volnost jednoho produktu se musí v maximální míře přizpůsobit všem tvarům těla.Nejideálnějším stavem je upřednostňovat styly volného střihu.

Hubeným dívkám stačí k prokázání existence dobré postavy nespokojenost s tělem.

U lehce tlustých dívek mohou využít i efektu přidržování oblečení, aby ukázaly slabý stav, a v zimě pocítit štěstí „papírového muže“, což je také zisk.

U dívek s masitějším tělem může sebekultivační verze omezit masité tělo a smyslnost okamžitě zhubne.

Nakonec nesmí chybět strategie pro celkovou kolokaci.Nevěřte nesmyslům typu „když to nosíš, tak to prostě vypadáš dobře“ a „se zavřenýma očima neuděláš chybu“.

Pokud nebudete dbát na metody a strategie, bude postava supermodelky marně promarněna.Pokud máte postavu ve tvaru jablka pro dobře vyváženou postavu, doporučuje se volit způsob oblékání upnutý a volný Pokud máte postavu typu hruška, doporučuje se zvolit horní a spodní přiléhavý způsob oblékání, doplňkový způsob oblékání yyds! ! !

Třetím rysem korejského amatérského oblékání je dobré využití různých drobných doplňků.Každý by si měl připravit různé klobouky.Dívky s velkým obličejem si vybírají kyblíkové klobouky a rybářské klobouky.Dívky s plochými rysy si vybírají barety a novinky s rysy obličeje.cap.

Kromě klobouků jsou nepostradatelným doplňkem také náhrdelníky.Při výběru náhrdelníků si můžete vybrat podšívku ve stylu výstřihu do V nebo základní černobílou košili s kulatým výstřihem a vysokým výstřihem.

Kromě nápadných klobouků a luxusních náhrdelníků si můžete vybrat i další doplňky podle vlastních preferencí oblečení.

Chcete-li si vybrat náušnice s citem pro design, doporučuje se dát si vlasy za uši, můžete si také svázat úhledný culík a vytáhnout roztomilou stárnoucí kulovou hlavičku.

Při výběru tašky musíte dbát i na určité strategie: Malé tašky se ladí se štíhlými věcmi a velké tašky s volnými věcmi.Read more at:gold prom dresses uk | grey prom dresses uk

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.