Nošení po šedesátce je důležitější než vzhled

Nezařazené

Přidal jademoore, dne 14. 10. 2021,  0x


Možná má mnoho lidí pocit, že jejich oblečení není dostatečně módní a není dostatečně módní. Je to zcela proto, že nemají nadřazený vzhled. Ve skutečnosti nejsou. Při pohledu na mnoho pouličních záběrů nebo módních bloggerů můžeme tyto fashionisty vidět kteří ukazují své kouzlo v ulicích a uličkách. Mnoho z nich nemá nijak zvlášť výjimečný vzhled.

Dokonce mnohokrát jsou to starší lidé, kteří na lidi zapůsobí svým oblečením. Jejich známé používání módních prvků a jejich správné zacházení s barevnými prvky jsou mnohem důležitější než vzhled. I když nemají hezkou tvář, stále mohou být hrdí říct, že je lepší než většina lidí. Letos na podzim, po 60 letech, je nošení důležitější než vypadat. Nevěřte mi, podívejte se na to módní, čím jste starší, tím jste elegantnější. Pojďme se podívat na ukázku bloggerky Rafirejano!

1. Použijte krátkou bundu k posílení aury

Čím je žena starší, tím důležitější je v oblékání pochopit klíčová slova „jednoduché“ a „čisté“. Zvláště při výběru podzimních kabátů se více doporučuje volit dlouhé styly se složitým designem nebo příliš prokrastinované. Pás nebo krátký.

Stejně jako obleky s krátkým pasem, krátké kožené bundy nebo krátké džínové bundy jsou tyto styly svrchního oděvu velmi chytré a úhledné, což lidem dává krátký a ostrý vizuální smysl, který je velmi vhodný pro konkávní tvary, takže budete vypadat plní energie a překvapivě vyhrává s dobrým stavem.

První je krátký oblek. Ať už je to minimalistický střih, ostrá verze a design ramenní vycpávky, může to zlepšit ducha 60leté ženy, vytvořit drzou a silnou auru, vyjít na ulici a postavte si devítibodové džíny, drzé i krásné.

Krátký oblek je schopný a drzý, který lze použít na ulici i na pracovišti. Krátká kožená bunda má neposlušnější krásu a silnější smysl pro ulici, jako černá nebo zemitá krátká kožená bunda, která je univerzální a klasická .

Kromě odpovídajících devítibodových zúžených džínů může babička také nosit pletené kalhoty, široké nohavice nebo kolenní sukně s vysokým pasem a vytvářet tak různé styly oblékání.

Za druhé, kolokace odmítla letmým pohledem

Po šedesátce je mnoho lidí v oblékání a oblékání konzervativnější. Vezměte si jako příklad trička a obleky. Na podzim vždy nosí kalhoty. Je to příliš tuhé. K rozbití monotónnosti použijte techniky míchání a skládání. Módní a stylové.

Například když na sobě jednobarevnou košili místo odpovídajících oblekových kalhot změníte na devětbodové džíny s vysokým pasem, na jedné straně to může do stylu vnést pocit volna, na druhé straně to také zvyšuje celkový vzhled módní atmosféry a dojem z ulice je plný.

Tato metoda mix and match může také zlepšit rozpoznávání šatů, což vám umožní krásně obléknout základní styl a westernový styl.

Míchací schopnosti se neomezují pouze na košile a džíny. Většina věcí, jako je podzim, ji může použít ke zvýraznění módního tónu. Například v malém obleku může 60letá žena také vytvořit schopný a ženský podzimní vzhled sladěním sukně.

Podobně jako u pasových krátkých obleků a bokových sukní s vysokým pasem nebo sukní po kolena, sukně nejenže obkreslují spodní část těla, ale také získávají pocit slušného a zralého věku.

3. Zdůrazněte pas, maximalizujte přednosti a vyhněte se slabým stránkám

Kromě oblékání a oblékání, aby nositel vypadal více okouzlující, hraje také roli při úpravě těla a vyhýbání se slabostem. Pro šedesátiletou ženu je to druhé očividně důležitější.

1. Vytvořte vysoký pas

Poměr oblékání je jedním z nejdůležitějších faktorů ovlivňujících podzimní oblečení. Koneckonců, podzimní kolokace je hlavně k udržení tepla. Pokud je tvar pasu rozmazaný, celkové oblečení se výrazně sníží.

Na podzim mohou šedesátileté ženy pomocí kalhotek s vysokým pasem vytvářet linie vysokého pasu, nebo pomocí pásů a opasků zdůraznit polohu linie pasu a proporce těla lze snadno optimalizovat.

2. Vyberte řádkovou položku

Kromě spodků s vysokým pasem patří mezi položky, které mohou optimalizovat postavu, různé přizpůsobené a hladce podšité kabáty, jako jsou větrovky ve tvaru písmene H, obleky ve tvaru písmene H nebo rovně střižené sukně po kolena a kalhoty.

Mohou do určité míry hrát upravenou roli a vytvořit tak vysokou a štíhlou postavu.

Čtyři, hrajte si s módou

To, zda na podzim budete vypadat elegantně a stylově, závisí nejen na výběru a umístění jednotlivých produktů, ale také na použití barev, doplňků a obuvi. Pouze když máte všechno, co můžete dělat, můžete si hrát s módou, takže v oblékání nemůžete udělat žádnou chybu.

1. Použití barvy

Na podzim může přidávání barevných předmětů do tvaru nebo kontrastní barvy na malé ploše často zlepšit rozpoznávání tvaru.

Obáváte se, že to nebudete moci ovládat, můžete také umístit barevný systém na spodní část těla nebo použít vyvážení bílé a černé.

2. Zlaté příslušenství

Zlaté doplňky, zejména náhrdelníky, náušnice, prsteny nebo řetězy klíční kosti, jsou standardním oblečením mnoha módních návrhářů. Nejenže zvyšují lesk tvaru, ale také dodávají šatům punc nádhernosti.

Stejně jako zlaté náhrdelníky je můžete přidat do oblasti krku jejich stohováním.

3. Boty

Používání obuvi k vylepšení stylistických předností je pro generace babiček velmi přátelský nápad na kolokaci. Je to snadné a nepřehnané, jako jsou staré boty, kotníkové boty nebo mokasíny.Read more at: unique prom dresses uk | blue prom dresses uk

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.