Naučte se „vybírat modely + odpovídat“: snadno se nosí na vysoké úrovni

Nezařazené

Přidal thomasid, dne 20. 10. 2021,  0x


Když teplota klesá, svetr se vyznačuje měkkou voskovitostí a pohodlím jako hlavní téma, okamžitě se stane přední částí módy a stane se jednou z páteří módního průmyslu pozdního podzimu.

Ve srovnání se svetry v létě budou styly podzimu a zimy lepší než tenké pletené svetry. Je třeba věnovat větší pozornost teplotní rovnováze, aby nám v chladné zimě vytvořila hřejivý efekt.

Není třeba říkat styl, stačí říct, že tento teplý materiál s něhou a sladkostí je předurčen být klasickým must-have, kterému se nelze vyhnout na podzim a v zimě. Když přijde chlad, jaké módní svetry jsou tam, aby se nedostaly do chladu, ale zároveň univerzální?

Když se pak podzimní pohoda stále zvyšuje, jaký svetr bude pohodlnější a pečující? Jaký styl svetru si vybrat, díky kterému budete vypadat štíhlá a vyspělá? ...

Dnešním sdílením bude Qiuzi analyzovat výběr svetrů a dovednosti v jejich sladění ze tří aspektů: výběr tkaniny svetru, typ límce a praxe shody svetru ▼

Když si lidé vybírají svetry, obvykle dávají styl svetrů na první místo tkanin, čímž ignorují látkové materiály svetrů. Po určité době nošení najdete balónky, oblečení atd., Které vypadají nevzhledně.

Proto je pro nás nezbytné porozumět druhům a výhodám a nevýhodám svetrových tkanin.

Na podzim a v zimě lze běžné svetrové látky obecně rozdělit na: kašmírové svetry, vlněné svetry a bavlněné svetry.

1. Kašmírový svetr

Kašmírový svetr s jemným načechraným pocitem na povrchu má výhody spočívající v tom, že se snadno nešíří, má zkušenosti s nošením a má vynikající teplo. Je vhodný pro ženy s vkusným oblečením.

Existují výhody a nevýhody, které budou přirozeně existovat. Nevýhodou kašmírových svetrů je: pokud výrobce situaci na místě nezvládne, je snadné zmenšit hotový výrobek. Pokud však výrobce odvádí dobrou práci při zmenšování a pokud jej řádně udržujeme, lze nedostatky kašmírových svetrů ignorovat.

2. Vlněný svetr

Cena vlněných svetrů bude mnohem nižší než u kašmírových svetrů a její hřejivost vůči ní není nižší. Celovlnné svetry jsou však náchylnější k žmolkování, zejména manžety, výstřihy a další části, které jsou náchylné na namáhání. Žmolkování se objeví po delším nošení.

Současní výrobci vlněných svetrů však při výrobě svetru přidají jakési vlákno proti žmolkování, což výrazně snižuje možnost žmolkování vlněného svetru.

Za třetí, svetr z čisté bavlny

Přestože se styl svetru z čisté bavlněné textury snadno sbalí, jeho udržení tepla je mnohem horší než kašmírové svetry a vlněné svetry a v chladné zimě nemusí dosáhnout požadovaného hřejivého efektu. Naštěstí je cena svetrů z čisté bavlny lidem poměrně blízká a hodí se k nošení do oblastí, kde v zimě není příliš zima.

Druhy límců podzimních a zimních svetrů jsou zhruba rozděleny do tří kategorií: výstřih do V, poloviční límec a vysoký výstřih. Níže podrobně analyzujeme vlastnosti různých typů obojků a dovedností obleku. ▼

Svetr s výstřihem do V.

Výstřih do V je druh límce s jedinečnými výhodami. Tento klasický límec je pro úpravu obličeje ještě důležitější než účes! Ať už jste žena s kulatým obličejem nebo krátkou bradou, pouhý svetr s výstřihem do V může výše uvedené dva nedostatky v mžiku nahradit.

Krása na obrázku vpravo má na sobě špinavě bílý svetr s výstřihem do V. Volný střih je tolerantní k postavě a efekt zakrytí masa je zřejmý. Na sobě malý černý vlněný svetr s dlouhým výstřihem, světle šedé ležérní kalhoty na dně a bílé boty, neformální a elegantní kombinace, ale malý výstřih s výstřihem do kvalitní barvy vstřikuje vysoce kvalitní texturu.

Poloviční rolák

Ve srovnání se svetrem do V je tento svetr s polovičním výstřihem jemnější. Napůl zakrývající a napůl odhalující design bere v úvahu teplotu a estetiku a výška krku není vysoká ani nízká, což vylepšuje malé sexy celkového tvaru.

Jednoduché krejčovství a hladké linie jednobarevného polovičního svetru přináší jistou magickou sílu: nutí lidi, kteří jej nosí, okamžitě vytvářet bezkonkurenční smysl pro módu. Když jdete ven, oblékněte si oboustranný kašmírový kabát, efekt horní části těla je velmi dobrý.

rolák

Pro dívky, které hledají teplotu a chtějí se udržovat v teple a chladu, je požehnání rolákového svetru nepostradatelné.

V chladné zimě, pocit intimního pozdravu mezi rolákovým kašmírovým svetrem a krkem, je vynechán i šátek. V této době, ať už nosíme elegantní sukně nebo úhledné kalhoty, přidáme -li pár vysokých podpatků, atmosféru mohou nosit i malé krásky.

Svetr + sukně

O kombinaci svetrů a sukní lze říci, že je vzorem něhy a elegance. Protože strečové vlněné svetry mají trochu volnější verzi, nemají vysoké nároky na postavu jedince.

S romantickou sukní střední délky je přijata technika sladění barev tmavé barvy a odstínů, která ukazuje vrstvení barev živě a živě.

Příchod podzimu a zimy znamená příchod „éry šátků“. Když máte pocit, že svetr + sukně nemůže dostat módní přednosti, můžete si jej uvázat mezi krkem a zkombinovat s ušlechtilým hedvábím a kašmírovým materiálem. Je to nezbytnost pro ženy známé z lehkého světa nebo pro ženy, které chtějí vytvořit pocit luxusu.

Když ho nosíte, bez ohledu na to, jaký vzor nebo vzor si vyberete, pokud se snažíme dosáhnout „šála má jednu nebo více barev, v souladu s tónem těla“, můžete díky němu vypadat elegantně a jemně. Ukažte vkus.

Svetr + kalhoty

Pokud máte rádi úhledný a schopný minimalistický styl, můžete také vyzkoušet kolokační vzor svetr + kalhoty. Díky tomuto oblečení bude váš podzim a zima vypadat více osvěžující a lehčí.

Krásné ženy nosí černé džíny, které jsou měkké na dotek a neztrácejí svaly a kosti. Díky své velké roztažnosti nebudou při nošení vypadat příliš zdrženlivě. Ve spojení s vlněným svetrem kávové barvy a bílou košilí složenou uvnitř vypadá mimořádně hezky a zdarma a snadno. Přímo si oblékněte oboustranný kabát v barvě kávy a otevřete placket, abyste vytvořili velmi ležérní pocit.Read more at: perth ball gowns | red semi formal dress

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.