Na sobě kabát, široké kalhoty se nejlépe hodí

Nezařazené

Přidal jademoore, dne 11. 01. 2022,  0xKrása žen se neustále mění a ženě se vkusem nemůže v zimě chybět jednoduchý a strukturovaný kabát, jako je kabát, který nesmí chybět v dámském zimním šatníku.

Kabát má svůj jedinečný stylový jazyk a sladěním různých spodních dílů dokáže interpretovat různé módní styly. Ve srovnání s odpovídajícími sukněmi nebo těsnými kalhotami je kabát s volnými širokými nohavicemi „boží pomocník“, díky kterému budou ženy vypadat volněji a uvolněněji a mohou nosit elegantní auru moderních žen. Dále pojďme sledovat fashionisty, abychom se naučili, jak je lépe sladit!

Kabát + široké kalhoty zemité barvy

Systém barev země je podzimní a zimní módní barvou, která nejlépe odpovídá sezónní atmosféře.Jednoduché a jemné tóny jsou jemné, nenápadné a špičkové. Pokud nejste dobří v barevném sladění, pak není špatné zvolit stejné barevné sladění. Všimněte si, že stejný barevný systém nemusí nosit stejnou barvu na celém těle, ale má změny v odstínech a odstínech, takže nebude příliš monotónní a vizuálně více vrstvený.

Například k tmavému khaki obleku zvolte kalhoty s rovnými nohavicemi, vysokým pasem a širokými nohavicemi pro verzi kalhot, spárované se světlým khaki kabátem s klopou, který je jednoduše vrstvený, jednoduchý a pokrokový. Jako základní vrstvu zvolte bílou košili s výstřihem, která pleť rozzáří a rozzáří. Boty také volí bílé tenisky, které odrážejí bílou spodní košili nahoru a dolů a celkové šaty jsou módnější a stylovější.

Kabát + široké kalhoty teplé barvy

Camel kabáty jsou v zimě velmi oblíbené u fashionistů. Zde doporučujeme skupinu poměrně úzce specializovaných barevných kombinací, to znamená v kombinaci s bohatými teplými širokými kalhotami. Sladkou a retro atmosféru mají například třešňově červené, vínové nebo karamelové široké kalhoty, s velbloudím kabátem jsou vizuálně velmi teplé a luxusní, jsou velmi temperamentní.

Kabát + Bílé široké kalhoty

Abych řekla pravdu, každá žena by měla mít v zimním šatníku bílé široké kalhoty. Jeho výhodou je, že se dá sladit s kabáty všech různých barev, je šik a elegantní a do nudného zimního oblečení dokáže vnést jedinečný jas a lehkost bílé.

Neovladatelný žlutohnědý kabát lze sladit s párem teplých bílých širokých kalhot.Vnitřní základ topu je také vybrán ve stejné špinavě bílé barvě.Celkové sladění barev je extrémně jednoduché, volné a snadné, hezký a elegantní a ženské.

Když je velbloudí kabát spárován s bílými širokými kalhotami, spodní košili lze také zvážit v barvě blízké barvě kabátu, aby bylo celkové barevné sladění jednoduché. Skok a přechod přirozeně a celkový outfit bude vypadat elegantněji a ušlechtilý.

Zároveň by se široké kalhoty s velbloudím kabátem měly snažit vyhnout oslnivé studené bílé a pro harmoničtější zvolit teplejší krémově bílou, béžovou a teplou velbloudí nebo hnědou.

Kromě odpovídajících černých kabátů a kabátů velbloudí barvy mohou bílé široké kalhoty ve skutečnosti ladit s šedými, růžovými a modrými kabáty. Každé barevné schéma má jinou lehkost a eleganci, interpretuje jemný a elegantní pocit luxusu.

Kabát + černé široké kalhoty

Béžové kabáty a světlé khaki kabáty, protože barvy jsou světlejší a elegantnější, se velmi hodí k černým širokým kalhotám, aby celkový outfit mohl tvořit odstínovou rovnováhu.

Pokud chcete vypadat hubeněji a vyšší, při výběru světlého kabátu s černými širokými kalhotami je nejlepší zvolit celočernou vnitřní vrstvu, tedy černé spodní košile nebo svetry, protože černá má opticky „ pocit smršťování“ ““, celočerné vnitřní oblečení nejen vypadá tenčí a vyšší, ale také může kontrastovat se světlým kabátem s pokročilejší texturou.

V zimě módy rády nosí celočerné celočerné, které zohledňují eleganci a drzost a mají silnější auru. Nutno podotknout, že při výběru černé barvy je třeba dbát na výběr materiálu oděvu, bunda, vnitřní vrstva i kalhoty jsou sice celé černé, ale materiály jsou různé, aby nepůsobily fádně a staromódně.

Například černý kabát je spárován s párem kožených devítibodových širokých kalhot, které obsahují kožené materiály, a černé položky z různých látek jsou sladěny dohromady, jedna měkká a druhá tvrdá, budou se srážet a vytvoří nádhernou stručnou a vrstvená krása.

Černý kabát je kromě minimalistické celočerné kombinace nejklasičtější s bílými širokými kalhotami. Tento jednoduchý "černobílý zápas" je oblíbený u módních návrhářů a červená příruční taška, pár červených bot na vysokém podpatku nebo zelená taška jsou "Bůh asistuje", s trochou světlého barevného zdobení, Módní smysl celého outfitu je okamžitě sublimovaný.Read more at: cheap prom dresses uk | short prom dresses uk

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.