Letos na podzim a v zimě existuje způsob, jak stavět

Nezařazené

Přidal thomasid, dne 27. 10. 2021,  0x


Jak se říká: „Lidé spoléhají na oblečení, Buddha na zlato.“ Po středním věku mohou jednoduché, velkorysé a decentní šaty ukázat slušný a vysoký smysl lidí středního věku. šaty jsou nedbalé a neuspořádané, snadno se stahují Nízká povaha.

To také vyžaduje, aby ženy středního věku věnovaly pozornost barvě sestavy a zároveň věnovaly pozornost výběru a sladění jednotlivých stylů produktů. Pokud jde o barevné sladění v zimě, je bezpodmínečně nutné zmínit „stejnou barvu uvnitř i zespodu“. Letošní podzim a zima je oblíbeným způsobem oblékání, kterému se říká „vnitřní šaty stejné barvy“, které jsou elegantní a obzvláště vysoké a hubené. Pojďme se na to podívat!

1. Jaké jsou výhody stejné barvy uvnitř outfitu?

Jak již název napovídá, stejná barva vnitřního návleku odkazuje především na použití stejné barvy saka a spodního dílu.Tento způsob je oblíbený u elegantních žen a míra vzhledu mnoha blogerek středního věku je velmi vysoká.

1. Zjednodušte sladění barev pro vytvoření pocitu jednoduchosti

Pro ženy středního věku je způsob oblékání v jednoduchosti.Ve srovnání s přidáváním bodů je umět odčítat předpokladem pro vytvoření dobrého oblečení, což se odráží i v použití barev.

Použití stejné barvy pro vnitřní a spodní část oblečení může výrazně snížit počet barev ve tvaru a zajistit, že barevné sladění tvaru je jednoduché a velkorysé.

2. Vytvořte dlouhý a úzký tvar H, který je vysoký a tenký

Kromě toho, že se vyhneme chaotickému oblékání a lidé získají pocit z barevné palety, existuje další výhoda umístění stejné barvy na spodní část šatů, to znamená, že kontinuita sladění barev může zdůraznit celkový smysl a efekt prodloužení linie pohledu, vytvoření úzkého a dlouhého vizuálního vjemu ve tvaru H.

Tímto způsobem, ať už nosíte venku krátký kabát nebo dlouhý kabát, můžete použít stejný barevný systém k zobrazení efektu výšky a hubenosti.

Za druhé, tmavě zbarvený interiér + tmavé spodky

Při použití stejné barvy k nastavení spodních dílů ke zvýšení úrovně oblékání je efekt oblékání vytvořený různými hlavními barvami také odlišný.

Mezi nimi jsou černé, tmavě šedé nebo tmavě modré předměty tmavé barvy obecně nenápadnější a klidnější a efekt vizuálního ztenčování je výraznější. Je velmi vhodný pro ženy středního věku, které chtějí používat stejnou barvu způsob, jak vypadat vysoký a hubený.

Například spojení černých kalhot s černými pletenými svetry, kombinace černých sukní s černými spodními košilemi a tak dále.

Kromě toho, že jsou tenké a nenápadné, mohou tyto styly uspokojit i snahu žen středního věku o praktičnost. Ať už nosíte světlé kabáty, tmavé kabáty nebo různé neutrální a barevné kabáty na podzim a v zimě, nedopadne špatně..

Mezi nimi kombinace tmavých bund může ještě více zdůraznit celkový smysl. Změňte na světlou bundu a vytvořte kombinaci světla a stínu Kombinací barevných bund lze snadno dosáhnout rovnováhy.

Tři, světlý vnitřek + světlé spodky

Světlé barvy se týkají především vizuálně jemných barev, jako je béžová, bílá, meruňková, krémově bílá nebo ovesná.Ve srovnání s tmavými barvami jsou tyto barvy jemnější a světlejší.

Použití světlých interiérů a spodních dílů v zimě může zlepšit celkový jas celkových šatů a také ještě více zvýraznit čistý temperament samotných žen středního věku, které zametají nudnou a staromódní zimu.

Stejně jako řada tmavých barev je i řada světlých barev velmi univerzální a praktická a má silnou neutralizační schopnost.V zimě je kombinace oparově modré nebo fazolově zelené bundy svěží a přirozená.

Používá se ke kombinaci černých, tmavě šedých nebo tmavě modrých bund, dokáže rozbít vrozenou fádnost tmavých barev a učinit šaty čistějšími a elegantnějšími.

Nejoblíbenější módou jsou však stejnobarevné střihy. Vyberte si béžové, meruňkové, krémové nebo ovesné kabáty a snadno použijte stejnou barvu, abyste zvýšili pocit luxusu.

Za čtvrté, demonstrace nošení

Vnitřek a spodek ve stejné barvě zvládne ovládat v podstatě každý.Je velmi šetrný i k drobným či tlustým postavám.Uvádíme některé běžné způsoby nošení v zimě.

1. Obleková dlouhá vesta + černé vnitřní oblečení, kalhoty s vysokým pasem

Dlouhé vesty jsou velmi oblíbené díky svému minimalistickému krejčovství a klasickým střihům. Vyznačují se vysokou mírou vzhledu v outfitu japonských hospodyněk. Při nošení je lze kombinovat se stejně barevným interiérem a spodky pro další roztažení vertikálního směru s pomocí vesty ve tvaru H. Line sense.

Celkově je velmi přátelský k malým lidem a bez problémů ho zvládnou i dámy středního a staršího věku s výškou kolem 1,5 metru.

2. Pastelový kabát + krémové vnitřní opotřebení a spodní opotřebení

Pastelové barvy, především béžová, meruňková, smetanová nebo ovesná, jsou tiché a šetrné.Velkým použitím lze dále vytvořit jemný a elegantní vizuální efekt, který je bezchybný a pokrokový.

Nejlepší je však použít různé odstíny stejného barevného systému pro exteriér a interiér a dna nebo použít různé materiály s plným smyslem pro hierarchii.

3. Černá bunda + černé vnitřní opotřebení a spodní opotřebení

Celočerné barevné provedení je v zimě nejméně náchylný k chybám, je klidné, velkorysé a praktické, jako například použití černého vlněného kabátu v kombinaci s černou košilí a černou sukní ke kolenům.Read more at: formaldressau | floor length formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.