Když jdete do práce v létě: neoblékejte se příliš nudně

Nezařazené

Přidal thomasid, dne 11. 07. 2021,  0x


Pokud chtějí módní lidé na letním pracovišti nosit chladný a schopný styl během pracovní doby, musí nejprve zvážit současný extrémně oblíbený „dojíždějící styl“.

Nyní, když mluvíme o stylu dojíždění, musíme extrahovat řadu klíčových slov, jako je „horké léto“, „intelektuální temperament“, „móda“ atd .; pouze s těmito klíčovými slovy jako pozadím oblékání jej můžeme použít odpovídající oblečení Dovednosti jsou prezentovány jeden po druhém.

Jak nosit pletené zboží

Podle mého názoru musí mít intelektuální a temperamentní lehká dospělá žena měkké místo pro pletené zboží.

Zejména tento druh lehké, tenké, prodyšné a pohodlné měkké košile se letos v létě stal rukojetí na pracovišti.

Pokud v létě chtějí dívky v mřížce použít pletené svetry k tomu, aby byly jemné a romantické, nenechte si ujít štíhlé a štíhlé sukně!

Blogerka vlevo má na sobě bílý a jemný kouřově růžový svetr s krátkým rukávem, který kombinuje společné charakteristiky šedé a růžové barvy a představuje elegantní a elegantní vizuální smysl. Spodní část těla je doplněna síťovanou sukní stejné barvy, která snadno demonstruje eleganci a romantiku mladé dámy.

Pokud je elegantní sukně nahrazena širokými nohavicemi, přestože je sladěna se svetrem, vykazuje jiný styl nošení.

Blogerka vlevo si vybrala pár karamelových kalhot se širokými nohavicemi se silnou retro atmosférou. Volný design nohavic může chytře zakrýt jakékoli nedostatky ve tvaru nohy; v kombinaci s jemným a hladkým šifónovým materiálem a vysokou polohou pasu malá košile Lem lemu je podle vůle zastrčený v opasku, což může vertikálně prodloužit poměr těla, aby bylo dosaženo vizuálního efektu vysoké a tenké postavy.

Jak nosit košile

Styl košile s vlastní intelektuální a smyslností je pro ženy na pracovišti vždy hlavním proudem. Sladění s různými styly kalhot ukáže různé módní styly.

Blogerka na pravé straně má osvěžující a jednoduché oparové modré devítibodové oblekové kalhoty a horní část těla zvolila k sobě jednoduchou a krásnou bílou košili, celková shoda je svěží a energická.

Lem košile je zastrčený v pase kalhot a poté jsou rukávy košile vyhrnuty a štíhlý pas a linie pasu jsou ohraničeny hnědým opaskem. Vypadá zároveň vyšší a tenčí, ale také dělá celek módnějším!

Dívky, které mají rády džíny, mohou využít intelektuální schopnosti košil a neformální kouzlo džínů k odvození jednoduchého stylu letního pracoviště v horkém létě!

Blogerka na obrázku vpravo má na sobě bílou košili ve stylu tencel a umělé hedvábí, která má jemnou a jemnou texturu na vysoké úrovni. Spárujte spodní část těla s tmavě modrými džíny, tmavě červenými vysokými podpatky a kovovými náramky, abyste vytvořili vynikající módní vzhled!

Nelíbí se vám elegance sukní nebo elegantní kalhoty? Proč nezkusit tento druh displeje: nezávislé a elegantní bermudy pro městské ženy!

Délka je pohodlnější a volnější. Může být schopná a drzá. Je velmi přátelská k malým a tlustým nohám. Horní část těla musí být sladěna pouze s intelektuálním stylem košile, aby se vytvořila svěží atmosféra stylu Bf, který je příliš elegantní!

Oblékací dovednosti

Pro dívky, které nevědí, jak se nosit, nebo chtějí vypadat dobře a ušetřit problémy, můžete použít skutečný výkon při nošení šatů a vytvořit tak plný počet smyslů.

Blogerka vpravo má tmavě modré šaty s krátkými vlasy, které ukazují vizuální efekt módy a redukce věku.

Ve srovnání s černou a bílou je tajemství tmavě modré silnější. Ozdoba spony s bílou skořápkou ve středu vpředu činí sukni bez sebemenšího rozporu a zároveň se vyhne monotónnosti špatné ulice. Pás stejné barvy lze přizpůsobit pasu mezi okamžiky, což je mimořádně praktické!

Květinové šaty se silným vintage francouzským stylem mají dívčí nevinnost a hravost a mohou být svůdné a okouzlující. Modré květinové šaty, které nosí bloggerka vpravo, jsou nenápadné, ale tiché a elegantní, takže je můžete mít i bez námahy módní !Read more at:formal dress shops | formal dresses sydney

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.