Jejich kolekce se tak rychle vyprodávají

Nezařazené

Přidal thomasid, dne 16. 06. 2022,  0xPřed deseti lety jsem si – spolu s miliony dalších tlustých žen – pravděpodobně nikdy nedokázala představit, jaký prostor jim v roce 2022 svět módy udělá.

Není žádným tajemstvím, že důvodem tohoto prudkého kroku vpřed je vše díky rostoucímu hnutí tělesné pozitivity (a neutrality), které prosadilo svět, kde velikostní inkluzivita již není možností, ale poptávkou.

Naštěstí v důsledku této poptávky jsme viděli, jak stále více značek uspokojuje širší publikum – od velikosti 6 až po velikost 32.

Na globálním módním trhu je před námi ještě dlouhá cesta, ale prvořadé byly značky, které již razí cestu k inkluzivnějšímu světu – a my jsme je chtěli oslavit právě zde, právě teď tímto seznamem doporučení.

Tak tady to je! 16 žen sdílí plus-size značky, které je opravdu nikdy nezklamou.

Lacey-Jade Christie.

Značky nadměrných velikostí, na které se obracím, jsou ty, které se zabývají nadměrnými velikostmi alespoň do velikosti 24, ale nejlépe do velikosti 26.

Myslím, že existují dva způsoby, jak se značka může ukázat tlustým holkám, pokud jde o styl. Existují značky, které dělají dobré základy, a existují další značky, které dělají úžasné sezónní oblečení nebo oblečení na festivaly.

Oblíbené značky, které mě nikdy nezklamaly, jsou 17 nedělí a pátek Flamingo. Jsou po celé mé mřížce, protože jdou až do velikosti 26. Mají úžasnou kvalitu džínů a šatů a opravdu úžasné oblečení, které je docela univerzální v tom, že je můžete nosit kdykoli, a jsou skvělé.

To je také kontroverzní, ale pro své sezónní a festivalové oblečení se obracím na spoustu fast fashion značek. Někdy prostě není jiná možnost – zvláště pokud hledáte něco, co je venku. Mnoho malých podniků neriskuje s módou „tam venku“, protože se bojí, že se neprodá.

Takže chodím do míst jako Pretty Little Thing, Fashion Nova a Shein. Trochu mě to bolí na duši, ale někdy nejsou jiné možnosti.

Je také příjemné nakupovat v těchto prodejnách rychlé módy, protože vám to umožní nosit něco, co nebude mít každý, protože pokud neustále nakupujete od City Chic, všichni mají na sobě to samé a já rád stojím ven!

Chcete-li přidat bod rozdílu: Pokud hledáte obchodní oblečení, Harlow je vždy skvělá volba. Jdou až do velikosti 26 (což je úžasné) a mají úžasné oblekové kalhoty.

Americké značky to teď opravdu rozbíjejí. Jediný problém je, že doprava je tak drahá! Většina mých služebních oděvů pochází z Eloquii, ale poštovné je 40 dolarů! Poskytují trendy barvy a styly, které jdou až do velikosti 30. Miluji všechny věci, které odtud mám.

Brenda Keaneová

Bekeane Activewear se zrodilo z potřeby kvalitních legín a topů. Zjistil jsem, že neexistují žádné známé značky aktivního oblečení, které by přesáhly 16. Ve skutečnosti jsem byl odmítnut z jednoho obchodu, protože neměli „nic mé velikosti“. Nechtěl jsem, aby se někdo jiný někdy cítil ponížený nebo sklíčený, protože pro něj nic nebylo. Také jsem nenáviděl štítek velikosti a věděl jsem, že mnoho dalších také, takže ve skutečnosti používáme názvy pro velikosti. Pohybujeme se od Primrose (6) po Smyslné (38).

Já sám mám křivky a jezdil jsem na dietním křeččím kolečku, a tak mám vnitřní pochopení toho, co se vyžaduje, aby ženy a dívky s křivkami správně seděly... tady žádné pytle. Potisky jsou zábavné a funky, ale máme také nějaké „vážné“ možnosti.

Jsme velmi hrdí na naši kvalitu a dosud jsme žádné legíny nevrátili. Jsou odolné proti dřepu a nespadnou ani nejezdí nahoru!

Žena Bekeane je KAŽDÁ žena všech tvarů a velikostí.Read more at:green formal dress | grey formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.