Jak nosit smysl pro módu na podzim?

Nezařazené

Přidal thomasid, dne 26. 04. 2022,  0xObecně platí, že mnoho malých dívek je relativně drobných, ale ve skutečnosti se nemusíte cítit méněcenně. Můžeme použít určité dovednosti v oblékání a oblékání, abychom vypadali vyšší, nebo nějaké jiné vady, a také to můžeme změnit prostřednictvím oblečení. , tyhle jsou úplně v pohodě.

Co by měly nosit malé holčičky na podzim? Tyto outfity jsou praktické a ve westernovém stylu, high-end i western stylu, tak jak je nosí malé slečny na podzim? Nosit to vypadá trochu více korejsky.

1. Světlá horní část těla

Ve skutečnosti, bez ohledu na to, zda jde o malou dívku nebo některé jiné dívky, stejně jako naši obyčejní lidé, pokud jde o oblékání, ve skutečnosti je výzkum barev skutečně poměrně velký, takže vybíráme takové, které mohou odpovídat našemu stylu a sluší nám.Celkový tvar oblečení, tyto budou působit o něco oblíbeněji.

Některé dívky jsou ve skutečnosti relativně drobné a o něco nižší než obyčejní lidé, ale ve skutečnosti můžeme díky určitým fyzickým změnám vypadat vyšší, takže výhody učení se módě jsou tyto, možnost používat některé dovednosti, změnit způsob nošení. oblečení.

Je to vybrat si nějaké světlé barvy nebo oblečení s relativně velkým koeficientem sytosti, které si oblékneme na horní část těla. Ve skutečnosti tato technika má přitáhnout naši pozornost, to znamená zaměřit naši pozornost na horní část těla a zapomenout na to, jak jsme vysocí. Lidé v jakékoli fázi jsou vždy přitahováni nějakými jasnějšími barvami, a pak tyto barvy hrají roli.

To je důvod, proč nosíte světlé barvy na horní části těla, ať jste kdekoli? Na první pohled lidi určitě upoutá oblečení s vysokým koeficientem sytosti horní části těla a nebudou se dívat na vaši postavu.I to je dovednost a metoda.

Velmi něžně pak vypadá pletený svetr s poměrně vysokým koeficientem sytosti a pak ho spárujte s relativně jednoduchými džínami.Džíny jsou také zástupcem ležérního světa.Jsou jednoduché a snižují věk.Vypadají opravdu dobře a dají se i kopírovat přímo, oblečený.

Za druhé, příslušenství je vysoké

Když nosíme oblečení, není to jen o oblečení nebo kalhotách, ať už jde o barvu nebo styl? Kromě porozumění z různých hledisek nebo oblékání z různých hledisek se ukáže, že jsme módnější a také se zdá, že módě trochu rozumíme.

V botách jsou vlastně i doplňky.Chceme-li být vyšší, můžeme kromě oblečení zlepšujícího pas a široké nohy zapracovat i na botách.Pokud nám boty připadají vyšší, můžeme nosit vysoké podpatky. Můžete nosit nějaké boty, které zvýší vaši vnitřní výšku, díky čemuž se také můžeme zdát vyšší a zlepšit naši auru.

Vyberte si nějaké poměrně vyzrálé střihy, vůbec na vás není poznat, že jste malí, a vyhrajete si s temperamentem.Vyberte rovnou větrovku, která je univerzální a není vybíravá, linie jsou hladší a úhlednější, vhodná pro dívky různých tvary.Velmi inkluzivní.

Jednoduchý a základní trenčkot s hranatým výstřihem, design manžet a nárameníků je také velmi klasickým prvkem v trenčkotu, který nejen zvyšuje vrstvení celkového tvaru, ale také posiluje naši auru.V kombinaci s klasickou khaki barvou , je zdrženlivý. Atmosféra není vybíravá.

Kromě některých bot, které lze volit vysoké, můžete začít i s kalhotami pro zlepšení pasu kalhot, ty by si měl často vybrat a mít rád každý, jako jsou džíny s vysokým pasem, sukně s vysokým pasem atd.

Samotná větrovka je také podzimní, styl, který se mnoha lidem velmi líbí a navíc je větrovka velmi trojrozměrná, při nošení vypadá velmi inkluzivně, bude působit i trochu vyšší a navíc je velmi teplá, je je prostě tím nejlepším partnerem pro výběr.

3. Krátké nahoře a dlouhé dole

Tuto techniku ​​by měl znát každý, kdo se ji nenaučí. Vršek je krátký a spodek dlouhý. Ve skutečnosti je hlavním účelem ukázat naši tři-sedmou figuru. Charakteristikou, kterou mnoho lidí šlápne na hrom, je, že už jsou krátké a musí to nosit. Některé velmi líné a volné oblečení vytvořilo postavu na pět nebo pět minut. Ve skutečnosti se tím úplně zkracuje. Někdy to vypadá na metr a půl, takže ne. nenoste příliš volné kostýmy.

Ve skutečnosti je číslo tři-sedmá ve skutečnosti obzvláště vysoký styl oblékání. Styly oblečení, které používáme, jsou ve skutečnosti poměrně základní styly a více ležérní a jednoduché styly, které mohou také zobrazovat číslo tři-sedmá. Zdá se, že naše nohy jsou velmi dlouhá a pak je horní část těla relativně krátká.Takováto tříbodová postava je pro naše malé holčičky užitečná.

Pokud nevíte, jak je nosit, stačí se podívat na tuto módní blogerku. Jedná se o standardní postavu tři nebo sedm bodů. Kalhoty volíme s vysokým pasem, libovolnou barvu, libovolný styl lze libovolně zvolit , a pak ho sladit s tričkem, zastrčit tričko přímo do kalhot a pak zvedněte pas, můžete ho nosit s tři-sedmou postavou.

I když se jedná o poměrně jednoduchý zápas, ve skutečnosti má tato jednoduchost pro malé dívky mnoho výhod a může vyzařovat více různých kouzla, a také to vypadá zvláště jako korejská dívka, trochu léčivého pocitu, a pak je tu zase trochu vyzrálost a uvolněnost, což je na outfitu vidět.

Nepodceňujte žádné malé slečny, nebo některé lehce tlusté slečny. Pokud trochu tlustá dívka zhubne, bude krásnější, než si myslíte. Ať už jde o oblečení nebo hubnutí, může to být krásnější, než si myslíte. krásnější jsou i malé holčičky.Ve skutečnosti je mnoho malých slečen velmi krásných a některé jsou i relativně pohledné, takže dokud se je naučíte nosit, budou určitě vypadat lépe, než si myslíte.

Každá věc nebo každá dívka s tvarem těla je tvárná a existují i ​​neznámé možnosti, což znamená, že můžeme mít více prostoru na hraní s oblečením, zejména pro tlusté a malé dívky. To je pro nás vždy nepředstavitelné. nauč se ho nosit a je ještě krásnější než některé naše krásné.Read more at:buy formal dresses online australia | formal dresses for women

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.