Jak moc Hayley miluje džíny?

Nezařazené

Přidal thomasid, dne 19. 07. 2021,  0x


Jméno Haili, nevím, jestli to všichni znají hluboce, možná víte, že je módní supermodelka, možná víte, že je manželkou Biebera, ale co nevíte, je, že jsou to stále skryté peníze - zachránit lidi Xiaoda.

Jako věrný fanoušek džínů můžete v jejím pouličním stylu vidět osm sad džínů desetkrát. V nekonečném proudu se objevují různé metody shody. Sladké, kořeněné, divoké a jemné, vždy se vám hodí.

Důvodem, proč Hailey považuje džíny za první cíl, je to, že jsou obzvláště odolné. Dokáže nejen dlouhodobě udržovat tuhou a stylovou strukturu, ale také může být mnohokrát vystaven vodě bez deformace.

Druhým důvodem je to, že je obzvláště odolný vůči nečistotám. Pro mladé dámy, které neradi převlékají a vyperou kalhoty, i když je nemůžeme přestat dávat do vody po spuštění jako „zvedák dobytka“, můžeme také udržujte slavný záznam o tom, že budete nosit dvakrát nebo třikrát bez vody.

Zatřetí, vzhledem k univerzální a inkluzivní povaze džínsů, pro dívky, které nemají dostatek oblečení na dvě sady denně, může použití džín jako základního nátěru ušetřit místo a peníze a je vhodné zejména pro lidi, kteří cestují.

Ráno ji můžete použít s těsně přiléhající košilkou. Odpoledne ji můžete použít s tričkem s kulatým výstřihem ve stylu přítele. Pro krásnější dámy ji můžete také použít s úzkým střihem Tričko.

Ačkoli měla Hai Li ráda džíny, když začala s džíny, nedělala si, co chtěla. Aby byla dostatečně všestranná, často uvízla tato tři výběrová kritéria k smrti.

Zaprvé, barva džín. Pro mladé dámy, které chtějí nosit džíny jako základní položku, nemusí džíny úmyslně pronásledovat trend. Nejběžnější a základní černá, bílá, modrá a šedá horní část těla může stačit ke splnění požadavky na oblékání.

U dívek s rovnými nohama si můžete vybrat přiléhavé modré džíny, jako je Hailey, u dívek s ne rovnými nohama, ale s dobrým obvodem nohou, si můžete vybrat džíny se širokými nohavicemi v čistě bílém stylu.

U postavy ve tvaru hrušky se silnými nohama a ne rovnými nohama si můžete vybrat mezi čistě černými širokými nohavicemi a tmavě šedými širokými nohavicemi. Efekt horní části těla může být zaručen jako módní a základní.

Zadruhé, styl džínů, aby byl více v souladu s požadavky kombinovaného a úsporného oblékání, musí styl džínů zvolit nejzákladnější původní verzi, jako je ta její, bez přehnaného krejčovského designu nebo příliš nové módy Nejsou zde žádné rozbité otvory ani žádný design s třásněmi.

Ale nepodceňujte to. I když není k dispozici dostatek vyspělého designu, stále může lidi pocítit různá překvapení.

Když se blíží zájem nebo vášeň pro nošení je nevysvětlitelně vysoká, můžete z těchto základních džín také zažít radost z nošení, protože jeho jednoduchý design výrazně zvyšuje jeho plastičnost.

Aniž byste změnili styl nebo přidali prvky, můžete si vybrat několik stylů, kterými změníte nohavice, například curlingový design, jako je inverzní styl, podle délky nohou a preferencí oblékání, vyberte jeden ze dvou Není překvapením.

Zatřetí, při výběru topů nebo bot, které ladí se základními džíny, si Hailey často vybírá ten nejpřehnanější design verze. Čím je přehnanější barva položky, tím je přítomen a čím stylovější je horní styl, tím stylovější je celkový design. .

Stejně jako obvyklá trička s kulatým výstřihem nebo obyčejná trička bez charakteristik není v tuto chvíli snadné sladit se základními džíny, protože je snadné mít 1 + 1 + = 0.

Chcete-li dosáhnout efektu získání dvojnásobného výsledku s polovičním úsilím, při výběru vrcholů existují dvě cesty. První jediný produkt je nenápadný, ale je třeba vyzkoušet barevné styly, všechny druhy fluorescenčních barev nebo populární barvy .

Druhá barva je nenápadná, ale přehnaná. Design různých exponovaných verzí, odhalených paží, odhalených ramen, odhaleného pasu a břicha atd. Může tvořit silný kontrast s džínovými kalhotami nebo džínovými kraťasy. Kromě toho, pokud nemůžete ovládat přehnané barvy, můžete také změnit látku horní části, abyste dosáhli požadavků krásy.Read more at:formaldressau.com | long sleeve formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.