Jak funguje Tinder? Seznamte se!

Počítače, mobily

Přidal VerunkaHvezdicka, dne 31. 10. 2017,  0x

Jak funguje Tinder? Seznamte se!

Mít druhou polovičku, se kterou můžete trávit volný čas, bavit se a užívat si skvělého života ve dvou, je prostě fajn. Jenomže najít tu správnou polovičku není vůbec snadné. Ke slovu tak přichází seznamky, kde si vysněného partnera/ku najít můžete, ale také nemusíte. V každém případě si ale užijete zábavu.

Někteří z vás možná pamatují časy (nebo si spíše vybavují, že takové časy byly), kdy bylo za účelem seznámení nutné dát inzerát do novin nebo do časopisu. Než se inzerát dostal do novin, pár dní uplynulo.

Ti, kteří lační po seznámení dnes, mají život výrazně snazší. Stačí si stáhnout mobilní aplikaci a zábava začíná ihned. Nebo utrpení, jak se to vezme. Zatímco někteří touží po dlouhodobém vztahu, pro jiné jsou seznamky spíše zdrojem sexuálních zážitků.

První krůčky na Tinder

Aktuálně patří mezi velmi populární mobilních seznamky aplikace Tinder po celém světě. Celkový počet uživatelů se pohybuje kolem 80 milionů! Následující řádky však nebudou o tom, zda je reálné si na Tinderu najít opravdu milující polovičku, ale o tom, jak tato aplikace funguje. Ne, nemusíte se bát. Nejedná se o nic složitého a zvládne to skutečně každý.

Upřímně ani nevěřím, že hlavním cílem Tinderu je propojit lidi toužící po skutečném a fungujícím vztahu. Tinder patří k aplikacím, které mají sloužit především k pobavení. Nicméně, pokud si zde někdo nalezne partnera nejen na jednu noc, je to skvělá věc! Konec filozofování a nyní se podívejme na samotnou aplikaci.

KROK PRVNÍ: REGISTRACE

Jak už to u všech mobilních aplikací bývá, na začátku je nutná registrace. Hned na začátku také upozorňuji, že bez profilu na Facebooku to nepůjde. Nejprve si stáhněte mobilní aplikaci do svého chytrého telefonu. Ano, rozumíte dobře. Tinder je další aplikace, která funguje pouze na chytrém mobilu.

Jakmile se ikonka aplikace objeví na obrazovce vašeho telefonu, klikněte na ní. Aplikace se otevře a první, co uvidíte, je možnost registrace u nových uživatelů a přihlášení u již aktivních uživatelů. Nyní stačí kliknout na “přihlásit se pomocí Facebooku”. Tinder si během pár sekund stáhne všechna potřebná data včetně profilové fotografie a profil je vytvořený během pár sekund.

Tak a jste tam. Nyní si můžete prohlédnout aplikaci. Díky propojení s Facebookem se vám hned objeví všichni vaši přátelé, kteří aplikaci již využívají. Můžete si je přidat a také nemusíte. Nebo si vyberete jen některé z nich. Co byste ale měli udělat jako první je nastavení profilu.

KROK DRUHÝ: NASTAVENÍ PROFILU

Můžete si ponechat profil v podobě, v jaké vám je Tinder ve spolupráci s vaším profilem na FB vytvořil. My vám doporučujeme profil si nastavit do nejmenších detailu. Nejedná se přece o další FB profil, ale o seznamku, ne?

V nabídce si otevřeme “Nastavení aplikace”, kde si můžeme nastavit například upozornění, tedy to, zda vám bude aplikace pípat, vibrovat, blikat nebo házet odznáčky. Nechcete-li, aby vám cokoliv uniklo, zapněte vše. Chcete-li být nenápadní, no však vy víte.

Můžete si také upravit fotografii a vyměnit tu z FB za jinou, vhodnější, zajímavější nebo prostě hezčí. Nezapomeňte o sobě také něco napsat. Dobře si to promyslete, máte na to pouze 500 znaků. Všichni radí být upřímný a napsat o sobě pravdu, nic než pravdu. Ale kdo to opravdu dělá? Jako poslední vyplňte své koníčky a zájmy. Hodí se nastavit si soukromí. Opravdu chcete, aby vás opravdu viděl každý?

KROK TŘETÍ: SEZNAMOVÁNÍ

Konečně jsme se dostali k tomu nejdůležitějšímu a to je, jak probíhá samotné seznamování. V hlavním menu najdete “Předvolbu objevů”, kde si nastavíte, jakou slečnu/muže si v ideálním případě představujete. Nastavte si také, do jaké vzdálenosti může Tinder “sáhnout”. Asi úplně nechcete, aby vám Tinder posílal návrhy z druhého konce planety, že? Máte-li požadavek na věk, vyplňte jej také.

Na obrazovce se vám okamžitě začnou objevovat návrhy “vhodných” protějšků splňujících vaše požadavky. Nyní můžete táhnout vlevo, vpravo nebo rovnou stisknout ikonku maximálního zájmu zelené srdíčko. Potažením vpravo fotografii dáváte like, v opačném případě je to jasné ne. Vaše hodnocení protějšek uvidí ,stejně jako vy si budete moci prohlédnout hodnocení vaší osoby.

KROK ČTYŘI: PROPOJENÍ

Pokud obdržíte pozitivní hodnocení a vy jej opětujete (může to být i v opačném pořadí), dochází k tzv. propojení. Nyní si můžete začít na Tinderu vyměňovat soukromé zprávy. To je velmi pozitivní, protože nikdo vám nemůže poslat nevyžádanou zprávu, pokud dotyčné/mu nedáte svolení. Následující postup je pouze ve vaší režii. Můžete se bavit, flirtovat a třeba tu svou vysněnou polovičku opravdu najdete!

Pokud vás aplikace přestane bavit, nesplní vaše očekávání nebo je naopak splní na 100 % a vy ji již nebudete potřebovat, můžete se odhlásit a profil zrušit. Stačí kliknout na nastavení a úplně dole najdete volbu “zrušit konto”.
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.