Indická kultura rozzáří uličky Liverpoolu na Starry Sari Night

Nezařazené

Přidal thomasid, dne 27. 05. 2022,  0xFestival, který se konal na západním předměstí Sydney ve dnech 20. až 22. května, byl kompletním balíčkem světla, kamery a akce.

Tato událost, zaměřená na rozmanité kultury indického subkontinentu, také oslavila znovu otevření trhů a přitáhla velký dav navzdory vytrvalému dešti.

Hlavním lákadlem akce byla módní přehlídka předvádějící veškerý lesk a kouzlo indického designu.

Altaf Hussain, laskavě známý jako ‚Altaf Tailor‘, založil svou firmu v Liverpoolu poté, co dokončil svůj kurz módního návrhářství. Navrhl speciální oblečení pro tuto událost a požádal své zákazníky, aby mu modelovali.

"Po COVID-19 podniky a zákazníci potřebovali tento druh podpory. Byla to skvělá příležitost spojit se se starými zákazníky a přilákat nové z celé Austrálie," řekl.

Heena Surti zahájila svůj indický obchod s oděvy a šperky v Liverpoolu v roce 2010. Její dcera Yukta předváděla její kolekci na módní přehlídce.

Řekla: "Navrhnout a připravit celou kolekci pro naši módní přehlídku nám trvalo měsíce. Můj tým mě na této cestě podporoval. Dnes se cítím skvěle."

Jak pan Hussain, tak paní Surtiová se shodli na tom, že Starry Sari Night byl právě impuls, který Liverpoolská ekonomika v tuto chvíli potřebovala.

Pav Dharia je internetovou senzací mezi australskou mládeží milující hindi-pandžábskou hudbu. Když se poprvé stěhoval do Austrálie, usadil se v Liverpoolu.

Popová zpěvačka byla hlavním umělcem večera.

"Je nostalgické vracet se do Liverpoolské komunity a vystupovat zde. Pandemie byla obtížná pro všechny, zvláště pro umělce, ale nyní je čas podívat se do budoucnosti," řekl.

Restaurátor Ramji řekl, že nadšený dav poslouchal Pavovu hudbu a přinesl mu mnoho nových zákazníků.

"Pandemie nás přiměla spoléhat se na naši věrnou zákaznickou základnu a pouze dodávky. Tato událost přilákala milovníky jídla z celého Sydney a poskytla nám zcela novou zákaznickou základnu."

Trisha, obyvatelka Liverpoolu, se akce zúčastnila poprvé. Byla tam, aby podpořila přítele účastnícího se módní přehlídky.

Mezitím se Rukeshma zúčastnil této akce již podruhé.

Oba cítili, že je to skvělá příležitost ponořit se do kultur indického subkontinentu.

"Barvy a 'swoosh' šatů jsou zde úžasné! Naprosto to miluji!" řekla Trisha.Read more at:formal dresses australia | short formal dresses online

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.