Elegantní ženy preferují „košile“, sluší jim kalhoty i sukně

Nezařazené

Přidal thomasid, dne 3. 03. 2022,  0xPři oblékání, aby drželi krok s módou, mnoho lidí často sleduje různé designové předměty a ignoruje běžné styly v každodenním životě. Výsledkem je, že utrácejí spoustu času, energie a peněz, ale stále nemohou nosit vysoké oblečení. - konec oblečení.

Móda ve skutečnosti pro obyčejné lidi neznamená slepé prosazování trendu a avantgardy, je to skutečná móda, která maximalizuje texturu a užitnost základních modelů, jako jsou košile. Elegantní ženy letos v létě dávají přednost „košilím". Vypadají dobře ke kalhotám i sukni. Obyčejní lidé je mohou nosit s pocitem luxusu. Podívejme se na ukázku sladění bloggerky Yuan Zi!

1. Jak vybrat košili?

Košile jako klasický člen vždy zaujímaly neotřesitelnou pozici v módním kruhu bez ohledu na to, jak se móda mění. Ať už módní blogeři nebo hvězdy, jsou věrnými fanoušky košil.

A důvod, proč košile upřednostňuje nespočet žen, je ten, že styl košil je jednoduchý, ale ne jednoduchý, praktický a všestranný, aniž by byl vybíravý. Abychom ale vyzdvihli přednosti košil, musíme si vybrat i styl košile, který se hodí k příležitosti a hodí se nám.

Pokud se používá na pracovišti, styl košile by měl být co nejjednodušší, například základní košile v jednobarevných, především v černé, bílé a Morandiho barvách, mohou být ležérní pro denní příležitosti.

Za druhé, pro světlé a zralé ženy se spíše doporučují střihy košil s překrývajícími se streamery, houbovými lemy nebo puntíkovanými prvky.Tyto košile jsou hravé a elegantní, ale nebudou příliš tvrdé a letní atmosféra je plná.

Pokud jste zralá žena, pak jsou na léto velmi vhodné basic košile nebo jednobarevné košile s nabíraným rukávem.

2. Ukázka nošení košile + šortky s vysokým pasem

Existuje mnoho možností košile pro spodní prádlo, jako jsou šortky s vysokým pasem, kalhoty nebo sukně, v kombinaci s košile je to dost jednoduché, aby vypadalo dobře. Pokud se chcete oblékat cool a úhledně, pak je košile + kraťasy s vysokým pasem určitě první volbou.

Při použití košile + kraťasy by ženy neměly zapomínat na výběr stylu kraťasů podle tvaru nohou.Pokud jsou nohy štíhlé a štíhlé, teplé kalhoty nebo cyklistické kalhoty nemají chybu a jsou módní.

Pokud máte postavu hruškovitého tvaru se silnými stehny a tenkými lýtky, možná budete chtít k úpravě nohou použít šortky s vysokým pasem do áčka nebo šortky k obleku.

Zastrčení lemu košile do kraťasů s vysokým pasem je předpokladem ke zlepšení tělesných proporcí, zvláště u malých dívek vám tento způsob sestavení může často pomoci vytvořit poměr tři ku sedmi a ukázat vaši výšku a délku nohou.

Navíc pouze zavázání předního lemu nebo jednoho bočního lemu košile může také zvednout pas a zvýraznit vzhled.

3. Ukázka nošení košile + kalhoty s vysokým pasem

Výhodou kraťasů s vysokým pasem je, že jsou chladivé a skladné, zatímco kalhoty s vysokým pasem mají široké uplatnění. Ať už na pracovišti nebo při jiných příležitostech, při nošení košile je lze sladit s vysokým pasem. kalhoty.

Jako jsou rovné kalhoty s vysokým pasem, rozšířené kalhoty s vysokým pasem nebo devítibodové kalhoty s vysokým pasem, v létě je snadno sladíte s košilí a snadno vytvoříte dlouhé nohavice s krátkým topem a tričkem. dlouhé dno.

Při použití kalhot s košilí však pro umocnění pocitu luxusu potřebujeme ovládnout barvu celého těla na tři a méně a zároveň posílit smysl pro koordinaci mezi barvou košile a barvou. z kalhot.

4. Ukázka košile + sukně

Pokud jsou košile + kalhoty hlavně jednoduché a úhledné, pak metoda kombinace košile + sukně, můžete použít sukni, abyste vzhledu dodali trochu elegance a ženskosti.

Při použití metody košile + sukně je délka sukně klíčovým faktorem, který musíme vzít v úvahu. Obecně řečeno, čím delší je délka sukně, tím lepší je účinek blokování krátkého prkna ve tvaru nohy. Zralé ženy se štíhlýma nohama však mohou použít i krátké sukně s vysokým pasem, aby snížily svůj věk a využily výhody svých nohou.

Ale ať už je dlouhý nebo krátký, je nutné zvednout pozici pasu.

Při použití polosukně s jednobarevnou základní košilí, pokud se obáváte, že celkový vzhled nebude jasný, pak styl polosukně s překrývajícím se malým designem může také způsobit nudný pocit.

Například sukně s nepravidelným střihem, sukně s rozparkem nebo sukně s prsy atd. kromě zvýraznění zvýraznění mohou nepravidelné sukně také prodloužit svislé linie a ukázat dlouhé nohy a tenké nohy.

Dodržování principu „kombinace složitosti a jednoduchosti“ je také technika pro zlepšení kvality oblečení. Například, když nosíte jednobarevnou košili, slaďte polosukni s vysokým pasem s potiskem. Horní a spodní díly jsou jednoduché a složité a vzory potisku také do jisté míry obohacují prvky celkového vzhledu.

Navíc, když je vrchní a spodní část jednobarevná, preferuje se klasická barva ladící hlavně s černou a bílou, modrou a bílou nebo khaki + bílá, což může také zlepšit kvalitu oblečení.Read more at:Formaldress au | cheap formal dresses sydney

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.