Elegantnější je šedesátiletá žena, která je obézní a umí „skládat a nosit“

Nezařazené

Přidal jademoore, dne 1. 09. 2021,  0x


Po podzimu musí šedesátiletá žena s lehkou tučností nejen použít nějaké praktické a klasické předměty, aby zvýraznila svou estetiku, ale také potřebuje nějaké oblékací schopnosti, aby vylepšila svůj styl, a vrstvení je nejlepší volbou.

Jak naznačuje název, stohování se týká hlavně použití dvou nebo více samostatných produktů k vytvoření módního vzhledu. Na jedné straně může uspokojit snahu starších žen o teplo. Na druhé straně může stohování také učinit podzimní vzhled módnějším a trvanlivé. Zlepšete úroveň zálivky, abyste dosáhli efektu skrývání masa a prokazování řídkosti. Letos na podzim šedesátiletá žena ví, že „stohování“ je elegantnější, a já se s vámi podělím o nápady „stohování“. Vypadá hubeně a má vkus. Pokud nemáte páru o párování, vy může také odkazovat na to!

Jedno, třívrstvé a dvouvrstvé opotřebení

Vrstvené opotřebení zvyšuje pocit hierarchie díky rozdílu v materiálu, verzi a barvě jednoho výrobku uvnitř i vně a je rozděleno na třívrstvé opotřebení nebo dvouvrstvé opotřebení.

Třívrstvý piercing se týká kombinace tří samostatných produktů k vytvoření celku, jako je vnější vrstva + spojující jeden produkt + vnitřní vrstva. Tento druh metody má nejvýraznější a nejmodernější vnitřní a vnější vrstvy, ale je poměrně obtížné kontrola ve srovnání s dvojitým vrstvením oblečení.

Například bunda může být trochu úhledná a svěží, vnitřní oblečení musí být trochu kultivovanější a spojovací položky jsou úhledné a tenké, jako jsou bílé košile, modré košile nebo vesty.

Dvouvrstvé opotřebení je nejvhodnější, pokud vezmete v úvahu vnější a vnitřní opotřebení.

Při použití dvouvrstvé metody však 60leté ženy, které jsou obézní, musí používat barvy nebo materiály, aby ještě více zdůraznily smysl vrstvení, aby se vyhnuly vzhledu příliš ploché.

Například při použití bílé košile s tričkem nebo tričkem se spodním prádlem lze vnitřní oblečení zvolit z černé nebo bílé barvy. Díky ostrému kontrastu barev se dále zlepšuje pocit hierarchie.

Pokud ke košili nebo tričku použijete oblek, větrovku nebo maskovací svetr, nezapomeňte na odhalení tvaru límce použít stojáček nebo design s vysokým výstřihem.

2. Dlouhá vesta + košile

Podzim je domácí půda pro vrstvené nošení. Existuje mnoho věcí, které lze použít pro vrstvený vzhled. Pro šedesátileté ženy s mírně tlustým tělem se doporučuje dlouhá vesta s košilí.

Dlouhá vesta je typickou liniovou položkou. Minimalistické krejčovství a dlouhá verze mohou snadno protáhnout podélné linie a upravit postavu tak, aby tlustá žena vypadala vysoká a hubená.

A dlouhá vesta přebírá design bez rukávů, když se používá ke košili, může také dále zvýraznit úroveň oblékání, která je odlišná zevnitř i zvenčí, ale délka dlouhé vesty by neměla být příliš dlouhá Obecně je nejlepší poblíž lýtka.

Při stohování košil s dlouhým rukávem na podzim se také styl košile stal důležitým faktorem ovlivňujícím efekt oblékání. Obecně lze říci, že pokud je shodná košile stejné barvy, může šedesátiletá žena změnit materiál, například pomocí průsvitné košile.

Jako vnitřní část větrovky jsou navíc použity košile s překrývajícími se pruhy, puntíky nebo retro žakárovými prvky.

Tři, pletená krátká vesta + košile

Pokud jde o vrstvení, jak nemůžeme zmínit všechny druhy pletených krátkých vest? Praktická, pohodlná a elegantní pletená vesta je také hlavním hrdinou šatníku.

Na rozdíl od dlouhé vesty, která se zaměřuje na protažení podélných linií, je hlavní výhodou pletené krátké vesty zdůraznění polohy pasu, čímž se odstřihne poměr 37 ku sedmi.

Když se na podzim používá ke skládání bílých košil, může také narušit jednotvárnost bílých košil a dodat šatům jasná místa.

Kromě krátké pletené vesty s vlastním rozparkovým designem je pletená vesta se vzorem diamantového vzoru velmi vhodná i pro šedesátileté ženy, které jsou mírně tlusté.

Na základě vytvoření silné podzimní nálady lze kosočtvercové prvky kombinovat také s bílými košilemi a vytvořit tak jednoduchou a složitou kombinaci, která snižuje věk a nepředvádí se.

Začtvrté, noste dlouhé kabáty

Po podzimu může šedesátiletá žena, která je trochu tlustá, přidat do šatníku několik dlouhých věcí. Ve srovnání s krátkými topy, větrovkami a koženými bundami s délkou trochu pod kolena, kromě toho, že jsou elegantní a stylové "Mohou také skrývat maso a vypadat hubeně. Tato role."

Zejména khaki dlouhá větrovka, hladkého střihu s ostrou verzí, takže má super toleranci k tělu nositele a není třeba se obávat odhalení celulitidy.

Při vrstvení by však měla být vnitřní vrstva co nejjednodušší a pružnost by měla být přiměřená, jako je košile s tenkým spodním límcem s polovičním límečkem a bílá košile, aby se snadno zabránilo bobtnání.

Pásová linie je klíčovým bodem, kterému je třeba věnovat pozornost při stohování dlouhých kabátů. Kromě toho, že k uzavření pasu používají bederní pásy, mohou šedesátileté ženy s tlustým tělem také zvýšit spodní část pasu ke zvýšení polohy linie pasu.Read more at: off the shoulder prom dress uk | red prom dresses uk

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.